Lavera riasenka volume Black 9 ml

Doporučená ponuka ECOprodukty.sk

Na sklade • 1 variant3,5 €162 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €98 % • 38 163 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant5,85 €0 neoverených recenziíĎalšie informácie

• vydrží celý deň
    • mihálnice pekne natočí
    • ani pri 2 vrstvách nie sú mihálnice zlepené
    • je za veľmi príjemnú cenu

som so špirálou veľmi spokojná! určite si ju kúpim aj nabudúce. Používala som veľa rôznych značiek... najlepšie mi doteraz vyhovovali špirály Lancome a Yves Rocher. Potom som začala používať prírodnú kozmetiku a nevedela som nájsť nič, čo by mi vyhovovalo. No Lavera nie len že mi vyhovuje, považujem ju za lepšiu ako všetko, čo som doteraz používala.

• Som spokojná.
    • nemám

Značka
Objem
9 ml
Objemové
20 g
Predlžujúce

Vytvára prirodzene vyzerajúce objem a prekrásne natočené riasy. Je obzvlášť vhodná pre každodenné nosenie. Obsahuje minerálne farebné pigmenty a starostlivo vybrané bio zložky ako je bio ružová voda, vďaka ktorým zostanú riasy nezlepené.

• Použitie: Kefka riasenky držte v horizontálnej polohe. Nanášať začnite pri korienkoch rias a jemne pohybujte kefkou riasenky dopredu a dozadu a zároveň smerom nahor po celej dĺžke rias až k ich koncom. V prípade nutnosti postup zopakujte.
  • TIP: Pre výraznejší natočenie rias použite pred vlastným aplikovaním maskary kliešte na mihalnice.

Kvalitu tohto produktu zaručujú ocenenia:

• Vegan - Produkty neobsahuje živočíšne suroviny a nebol testovaný na zvieratách.
  • NATRUE - Svetovo uznávaný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že pri výrobe boli použité iba látky prírodného pôvodu alebo v bio kvalite.
  • BIO Organic - Rastlinné zložky produktov pochádza z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.

Prečo si vybrať Lavera?

• Používa iba prírodné prísady. Produkty sú úplne bez chemických látok, farbív a syntetických parfumov.
  • BIO, ako je to len možné. Svoje produkty jinách z rastlinných prísad z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva. 2/3 sú z Európy.
  • Rešpektuje udržateľnosť. Lavera využíva energiu z obnoviteľných zdrojov (solárne, veterné a hydroelektrická)
  • Myslia na zákazníka. Jej vysoká kvalita a priaznivé ceny spôsobili, že sa na prírodnú kozmetiku začalo viac zákazníkov pozerať ako na finančne prijateľnú variantu neprírodných (chemických) prostriedkov vyrábaných petrochemickým a kozmetickým priemyslom.
  • Vyvíja a inšpiruje trh. Inovatívny spoločnosť, ktorá vyvinula rad postupov v biokozmetike. Napr. 100% prírodné opaľovacie krémy s minerálnymi filtrami. Lavera si sama produkuje približne 300 vlsastních ingrediencií.

ŠPECIFIKÁCIA:

• Obsah: 9 ml